• Polski
 • Deutsch
 • Najlepszy wybór

  dla Twoich bliskich

 • Praca w Niemczech

  legalne zatrudnienie wraz z kompletem świadczeń socjalnych oraz transportem do miejsca pracy

 • Wykwalifikowani i kompetentni

  pracownicy

 


Szukasz pracy w Niemczech?

Wypełnij formularz, oddzwonimy.

W związku z art. 23 ust. 1 pkt. 1 i ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AF-Quality z siedzibą ul. Gen. Władysława Sikorskiego 111/303 66-400 Gorzów Wielkopolski

 

 

GWARANTUJEMY:

   legalne zatrudnienie potwierdzone formularzem A1

   europejską pracowniczą kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ

   wynagrodzenie do 1450 euro netto

   sprawdzone przez koordynatora w Niemczech miejsca pracy

   stały kontakt 24 h/ 7 dni w tygodniu z polskimi koordynatorami

   szczegółowe przygotowanie pracownika do wyjazdu

   miejsca pracy również u rodzin polskojęzycznych na terenie Niemiec

   organizację transportu do i z miejsca pracy

 

Opieka nad osobami starszymi – Niemcy

Profesjonalne usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi proponujemy głównie na terenie kraju, jakim są Niemcy. Opieka nad osobami starszymi jest zajęciem bardzo odpowiedzialnym, dlatego nasza agencja pośrednictwa pracy szczególną uwagę przywiązuje do rekrutacji osób, które o opiece nad osobami starszymi myślą w kategoriach pracy i współpracuje wyłącznie z osobami mającymi spore doświadczenie w tej dziedzinie. Chcemy, aby praca jako opiekunka w Niemczech satysfakcjonowała zawsze obie strony, zarówno podopiecznego, jak i osobę zatrudnioną. Dla komfortu i poczucia bezpieczeństwa podopiecznego, opieka nad osobami starszymi świadczona jest w jego domu. Każdy opiekun współpracujący z naszą firmą może zając się seniorem, osobą niesamodzielną, niepełnosprawną, po przebytej hospitalizacji, a także osobą samotną. Proponowana opieka zgodnie z zaleceniami możne obejmować pomoc w czynnościach dnia codziennego oraz w zabiegach pielęgnacyjno-higienicznych, ale także wspólne spędzanie wolnego czasu, będące okazją do rozmów w miłym towarzystwie. Oferujemy zarówno doraźną, jak i długofalową pomoc i opiekę.

Wszystkim współpracującym z nami opiekunkom zapewniamy legalną, dobrze płatną pracę, ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec i po powrocie do Polski, transport z i do miejsca zamieszkania oraz wszelką pomoc przed wyjazdem, jak również w czasie wykonywania pracy zagranicą. Zapewniamy, że proponowane przez nas oferty wyjazdów są dopasowane do oczekiwań opiekunek i zależą od ich preferencji.

Zapraszamy do współpracy również osoby bez znajomości języka niemieckiego- w naszej ofercie mamy też rodziny polskojęzyczne mieszkające na terenie Niemiec.

Rzetelna firma

AF-Quality jest rzetelną firmą pośrednictwa pracy, która od wielu lat prężnie funkcjonuje na rynku międzynarodowym. Podstawowym obszarem działalności AF Quality jest pośrednictwo w zatrudnieniu związanym ze świadczeniem usług profesjonalnej opieki nad osobami starszymi, głównie na terenie Niemiec.

Usługi

 • pomocy w higienie osobistej, ubiorze osób starszych
 • przygotowywania codziennych posiłków oraz pomocy przy ich konsumpcji
 • pomocy w czynnościach życia codziennego m.in. zakupach, wizytach u lekarzy, przyjmowaniu leków etc.
 • motywacji społecznej, podtrzymywaniu formy intelektualnej, zainteresowań podopiecznych,
 • ułatwianiu kontaktów z rodziną, znajomymi, sąsiadami
 • podtrzymywania w czystości i porządku domu osoby starszej
 • zadań ustalanych indywidualnie

Profesjonalny zespół

Zespół AF-Quality tworzą wykwalifikowani i kompetentni pracownicy. Profesjonalne oraz rzetelne i indywidualne podejście do pracy stanowią nieodłączną jej formę. Aby sprostać oczekiwaniom rynku, nieustannie pracujemy nad podnoszeniem naszych kwalifikacji. Każdego dnia służymy pomocą, fachowością przekazywanych informacji oraz dbałością o jakość świadczonych przez nas usług.