• Polski
  • Deutsch

O nas

Agencja pośrednictwa pracy AF-Quality jest rzetelną firmą, która od wielu lat prężnie funkcjonuje na rynku międzynarodowym. Podstawowym obszarem działalności AF Quality jest pośrednictwo w zatrudnieniu związanym ze świadczeniem usług profesjonalnej opieki nad osobami starszymi, głównie na terenie Niemiec.

Dzięki doskonale wypracowanej formie pozyskiwania pracowników w naszej agencji pośrednictwa pracy jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom zarówno osób poszukujących pracy poza granicami kraju, jak i osób starszych, wymagających fachowej opieki. Odpowiednio ukształtowana ścieżka rekrutacji umożliwia nam połączenie szybkiej realizacji zleceń z wysoką jakością oferowanych przez nas usług. Doświadczony i wykwalifikowany zespół AF-Quality zapewnia indywidualne i staranne podejście do zgłoszeń naszych klientów, którymi w większości są Niemcy.. Chcąc zadbać o wysoki komfort świadczonych usług i sprostać oczekiwaniom stawianym przez Klientów, do opieki nad osobami starszymi zatrudniamy Panie i Panów. Osobom nawiązującym współpracę z nami zapewniamy legalne zatrudnienie połączone z pakietem świadczeń oraz pomocą w przeprowadzeniu przez wszelkie formalności niezbędne do podjęcia pracy. Natomiast osobom zatrudnionym oferujemy transport do docelowego miejsca pracy oraz pomoc i wsparcie poprzez biuro znajdujące się na terenie Niemiec.

Naszym priorytetem jest połączenie efektywności, użyteczności oraz profesjonalizmu na każdym kroku naszej działalności. Nieustannie pracując nad poszerzaniem swoich kwalifikacji dokładamy wszelkich starań aby każdy, kto rozpocznie współpracę z agencją pośrednictwa pracy AF Qualityy czuł się zadowolony, doceniony i spełniony zawodowo.