• Polski
 • Deutsch

Opieka – praca dla kobiet w Niemczech

AF-Quality świadczy usługi opieki nad osobami starszymi na terenie Niemiec. Firma oferuje legalne zatrudnienie wraz z transportem do miejsca pracy. Osoby zatrudnione mogą liczyć na pomoc związaną z przejściem przez proces weryfikacji oraz dopełnieniem wszelkich formalności potrzebnych do podjęcia pracy. Dbając o bezpieczeństwo poza granicami naszego kraju zapewniamy pracę na podstawie formularza A1 oraz kartę ubezpieczeniową EKUZ. Jednocześnie nasz zespół oferuje wsparcie oraz pomoc prawną zarówno po stronie polskiej, jak i biura znajdującego się na terenie Niemiec. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu AF-Quality oraz doskonałej znajomości rynku pracy w opiece, z czystym sumieniem deklarujemy i zapewniamy wynagrodzenie dostosowane do oczekiwań rynku pracy.

Wciąż rozwijający się rynek pośrednictwa pracy oraz stale rosnące oczekiwania stawiane przez Klientów zagranicznych stały się podstawą do rozszerzania oferty związanej z zatrudnieniem opiekunek oraz opiekunów dla osób starszych. Praca w Niemczech ze względu na swój charakter jest idealna dla kobiet, chociaż osobą sprawującą pieczę nad seniorami może być też opiekun. Niemcy zainteresowani są przede wszystkim profesjonalnym podejściem do podopiecznego i powierzonych zadań..

AF-Quality świadczy usługi w zakresie:

 • pomocy w higienie osobistej, ubiorze osób starszych
  przygotowywania codziennych posiłków oraz pomocy przy ich konsumpcji
 • pomocy w czynnościach życia codziennego m.in. zakupach, wizytach u lekarzy, przyjmowaniu leków etc.
 • motywacji społecznej, podtrzymywaniu formy intelektualnej, zainteresowań podopiecznych,
 • ułatwianiu kontaktów z rodziną, znajomymi, sąsiadami
 • podtrzymywania w czystości i porządku domu osoby starszej
 • zadań ustalanych indywidualnie

Najważniejszym aspektem, na którym zależy nam w doborze kadry sprawującej opiekę nad osobami starszymi są przede wszystkim komfort rodziny zatrudniającej oraz odpowiedni dobór osób opiekujących się pod względem kwalifikacji, które posiadają. Naszym Klientom oferujemy szeroką i uzupełnianą na bieżąco bazę danych, dzięki której jesteśmy w stanie dużo szybciej przebrnąć przez proces weryfikacji i doboru odpowiednich pracowników. Każdy opiekun pomaga podopiecznemu w codziennych czynnościach, zajmuje się pielęgnacją, higieną, dba o jego zdrowie i pomaga w rehabilitacji. Opieka w miejscu zamieszkania seniora sprawia, że czuje się on bezpiecznie i wygodnie. Komfort pracy, na którym tak bardzo nam zależy dotyczy obu stron świadczonej usługi, stąd też staramy się sprostać oczekiwaniom i wymaganiom stawianym przez zatrudniane przez nas osoby.

Do opieki nad osobami starszymi w Niemczech zatrudniamy opiekunki/opiekunów:

 • z minimalną, komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz/lub języka angielskiego
 • osoby posiadające doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (mile widziane udokumentowane doświadczenie poparte referencjami pracodawcy)
 • osoby posiadające uprawnienia pielęgniarskie, rehabilitantów, fizjoterapeutów etc.

Praca dla kobiet w Niemczech- zgłoś się już dziś!